Co jest lepsze niż bankowe kredyty?

Korzystanie z usług bankowych, szczególnie w przypadku przedsiębiorców, często kosztuje tych ostatnich sporo nerwów oraz straconego czasu mimo obietnic ekspresowej obsługi przedsiębiorstw. Coraz więcej banków prześciga się w reklamach skierowanych głównie do sektora gospodarczego, jednak efekty nie zawsze są tak dobre, jak wynika to z dawanych obietnic. Dlatego właśnie każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć o tym, że ma alternatywę w postaci produktu, jakim jest pożyczka na firmę.

Gdzie można ubiegać się o taką pożyczkę?

Pożyczki dla firm obsługiwane są głównie przez instytucje pozabankowe, jak na przykład Aasa. Jest to  nowoczesna, skandynawska firma, obecna na rynku polskim zaledwie od kilku lat, która jednak zdobyła w tym czasie spore grono bardzo zadowolonych klientów. Jak można przypuszczać, liczba ta będzie wciąż wzrastać.

Na czym polega pożyczka na firmę w instytucji pozabankowej?

Być może nie każdy odbiera odpowiednio pozytywnie instytucje pozabankowe, jednak w przypadku renomowanych firm niosą one ze sobą jedynie same korzyści. Pożyczki nie są ograniczane żaden sposób, więc mogą korzystać z nich nawet firm nie posiadające jeszcze swojej historii kredytowej w BIK – nie jest ona w tym wypadku brana pod uwagę, ponieważ wieloetapowa ocena owej zdolności jest całkowicie wystarczająca. Pożyczka może być zaciągnięta w kwocie od 1000 do 10000 złotych, a jej spłata może nam zając od dwóch do pięciu lat. Oprocentowanie pożyczki w skali roku nie zmieni się – zawsze będzie wynosiło 10%.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *