Kto wie, jak zarządzać pieniędzmi firmy?

Budżet firmy to sprawa pierwszorzędnej wagi w zasadzie w każdej firmie. Rozsądne zarządzanie zasobami pieniężnymi firmy należy najczęściej do obowiązków samego właściciela. Coraz częściej u przedsiębiorców pojawiają się wątpliwości, czy banki to jedyne instytucje, których należy słuchać oraz które należy brać pod uwagę kwestiach finansowych. Jak się okazuje, dzisiaj coraz większym zaufaniem polskich firm cieszą się instytucje pozabankowe, takie jak AasaDlaBiznesu, oferujące kredyty oraz pożyczki biznesowe na bardzo dobrych warunkach.

Na jakich warunkach pożyczane są pieniądze?

Korzyść płynąca z oferty tej skandynawskiej firmy polega przede wszystkim na szerokim spektrum działania – o pożyczkę można ubiegać się w zasadzie w każdym miejscu, w którym mamy dostępno Internetu. Wniosek o pożyczkę dostępny jest przez cały czas na stronie www firmy. Również warunki, jakie są oferowane, są bardzo korzystne. Zakładają pożyczkę wysokości od 1000do 10000 złotych w ratach wynoszących od dwóch do pięciu lat. Najlepsze warunki oraz najniższe raty zakłada dwuletni okres spłaty zadłużenia. Oprocentowanie roczne jest zawsze stałe i wynosi jedynie 10% pożyczonej sumy, co czyni Aasa jednym z największych konkurentów polskich banków.

Kto może skorzystać z oferty?

Oferta skierowana jest dosłownie do wszystkich przedsiębiorców, którzy potrzebują gotówki. Nie jest wymagane doświadczenie oraz staż na rynku, ponieważ historia BIK w ogóle nie jest brana pod uwagę. Jest to doskonałe wsparcie startupu młodych, nowych przedsiębiorców.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *