Nie wiesz, jak mądrze pożyczyć pieniądze dla firmy? Podpowiemy ci!

Niejedna firma staje każdego dnia przed koniecznością zdobycia w krótkim czasie dodatkowych funduszy, które musi przeznaczyć na nieoczekiwane i najczęściej dosyć kłopotliwe sprawy, jak naprawa samochodu, wypłacenie pracownikom pensji, jeśli klienci zwlekają z opłaceniem wystawionych faktur,  zakup nowego, niezbędnego do pracy sprzętu. Nie trzeba biegnąć od razu do banku i stawać w kolejce do okienka – znamy znacznie lepsze sposoby.

Korzystnie oraz szybko

Coraz bardziej przekonujemy się do rozwiązań mogących zaoszczędzić nasz czas chociaż w najdrobniejszy sposób. Dlatego właśnie coraz większą sympatią cieszy się kredyt dla przedsiębiorcy, udzielany właśnie nie przez banki, ale zdobywające w Polsce coraz większe uznanie instytucje pozabankowe. Jedną z takich instytucji jest skandynawska firma Aasa.

Jakich korzyści możemy się spodziewać?

Do największych plusów korzystania z ich oferty jest oszczędność czasu, ponieważ wszystkie formalności można załatwić w przeciągu kilkunastu minut siedzenia przed komputerem; wniosek znajduje się bowiem na stronie www firmy. Maksymalna wysokość pożyczki może wynieść 10000 zł, a maksymalny okres spłaty to 60 miesięcy, jednak najkorzystniejsze oferty z najniższymi ratami dotyczą 24-miesięcznego okresu spłaty. Koszt takiej pożyczki może być z automatu potraktowany jako koszt działalności gospodarczej, dlatego wielu przedsiębiorców traktuje tego typu pożyczkę bardziej jako inwestycję niż zobowiązanie.

2 komentarze

  1. Dobrze, że przeczytałem ten artykuł. Muszę powiedzieć kumplowi, że jest takie coś, bo pewnie nawet nie wie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *