Nowe rozwiązania na polskim rynku finansowym

Sektor biznesowy jest jednym z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Jest to też spore wyzwanie dla banków, którzy ze względu na wolny rynek mają coraz większe kłopoty z oferowaniem atrakcyjniejszych propozycji od tych płynących ze strony konkurencji. Na pierwszy plan wybijają się również dzisiaj instytucje pozabankowe, takie jak AasaDlaBiznesu.

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta skandynawskiej firmy Aasa skierowana jest do każdego, kto szuka szybkiej pożyczki na firmę w kwocie między 1000 a 10000 złotych. Ofertą objęte są wszystkie przedsiębiorstwa, również te, które dopiero zaczynają swoją przygodę na rynku. Mają oni taką możliwość, ponieważ podczas podejmowania decyzji  o pożyczce nie jest brana pod uwagę ogóle historia BIK – niezależnie od tego, jaka jest i czy w ogóle istnieje. Instytucje takie są więc jednocześnie rewelacyjnym wsparciem dla startupu.

Zalet ciąg dalszy

To jednak nie wszystko, ponieważ mocną stroną jest tutaj również sama oferta, zakładająca oprocentowanie w skali roku zawsze i niezmiennie 10%. Najkorzystniejsze warunki finansowe oraz jednocześnie najmniejsze raty będą przy założeniu pożycz kina okres 24 miesięcy. Maksymalny okres spłaty może wynieść nawet 60 miesięcy. Co lepsze, pożyczka tego typu, nawet rozciągnięta w czasie na pięć lat, nie zaciemnia obrazu naszej zdolności kredytowej i pozwala swobodnie działać na innych polach, dając możliwość swobodnego dysponowania budżetem firmy.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *