Pożyczanie pieniędzy może być korzystne

Pożyczanie pieniędzy dla naszej działalności gospodarczej wcale nie musi oznaczać dla nas jedynie strat i niepotrzebnego wydawania pieniędzy na oprocentowanie. Obecne oferty finansowe dla firm są znacznie korzystniejsze, niż miało to miejsce jeszcze kilak lat wstecz. W przypadku banków jednak trzeba zwracać szczególną uwagę na to, kto jest objęty możliwością skorzystania z pożyczek.

Pożyczka nie dla każdego

Jak się okazuje, młodzi  przedsiębiorcy, których dopiero co założone firmy nie posiadają jeszcze żadnej historii kredytowej w BIK, mają ogromne problemy, aby otrzymać taką bankową pomoc finansową. Tłumaczone jest to niewiedzą oraz niepewnością, czy dana firma podoła spłacie zadłużenia. Banki są ostrożne, więc chętniej pożyczają pieniędzy tym, których wiedzą, że je mają. Pożyczka na firmę może być udzielona młodym przedsiębiorcom – jeśli tylko się wie, gdzie szukać.

Najkorzystniej oraz dla wszystkim

Instytucje pozabankowe nie dzielą swoich klientów – mają doskonałe oferty bez względu na staż firmy na rynku, jej zadłużenia w BIK czy innego rodzaju informacje. Cała procedura jest niezwykle prosta, ponieważ zakłada jedynie uzupełnienie odpowiedniego, konkretnego wniosku na stronie internetowej i odczekanie kilkunastu minut na werdykt. Dobre warunki to kolejna Recz, która poza sprawnością obsługi przemawia na korzyść właśnie takich rozwiązań. Dla przykładu Aasa oferuje swoim klientom zawsze roczne oprocentowanie w wysokości 10% pożyczonej kwoty. To naprawdę niewiele, prawda?

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *